הסרת לק ג'ל - איך להסיר לק ג'ל מהציפורניים? - YouAsk
הוסף שאלה:

כרגע באתר

904 שאלות
990 תשובות
2,690 משתמשים

משתמשים מצטיינים

sigal95 (1390 נקודות)
ירון גולדשטיין (1040 נקודות)
מנשה אברמוב (700 נקודות)
דורית אדלר (680 נקודות)
בנימינה (620 נקודות)הסרת לק ג'ל - איך להסיר לק ג'ל מהציפורניים?

איך ניתן להסיר לק ג'ל מהציפרוניים בקלות? איך להוריד מהציפורניים לק מסוג ג'ל תוך רבע שעה מבלי מאמץ?
נשאל לפני 5 שנים ב-יופי ואסטטיקה על-ידי צוות האתר

3 תשובות

ערכות קוסמטיקה רבות שנמכרות בחנויות מגיעות בדרך כלל עם מגבונים להסרת לק. לאלו אשר אינם מעוניינים לרכוש אותם עקב המחיר או שהם פשוט לא בהישג יד כרגע, זקוקים לפתרון אחר, מהיר יותר וזמין יותר.

תחילה, יש לקחת חתיכות צמר גפן ולחתוך אותם לגדלים אשר יכולים להיות מונחים על הציפורן כך שיכסו את הציפורן כולה. כעת, יש להניח על הצמר גפן, על החלק שיונח על הציפורן, אציטון או מסיר לק, בהתאם למה שבהישג ידכם. כעת הניחו את חתיכת הצמר גפן על הציפורן, וכסו את כל את כל הציפורן בנייר אלומיניום, על מנת למנוע דליפה של האצטון או של מסיר הלק (ניתן לראות חלק זה בוידאו למטה). כעת, המתינו כרבע שעה ולאחר מכן הסירו את נייר האלומיניום ואת הצמר גפן. רוב הלק יוסר יחד איתם, וכעת ניתן לגרד מעט את שאר הלק שנותר (בזהירות ובעדינות).

במידה והרבה חומר (לק ג'ל) נותר על האצבע לאחר רבע שעה, יש לחזור על התהליך שוב. לאחר סיום התהליך, יש לעסות את האצבעות בעזרת קרם ידיים על מנת להקל על עור הידיים.

 


לצפייה בוידאו שמתאר כיצד להסיר לק ג'ל:

השאלה נענתה לפני 5 שנים על-ידי צוות האתר
היי ג'ל לק זהו חומר יציב וחזק שנצמד טוב לציפורן טבעית,לכן קשה להמיס אותו. יש חברות שהכינו תמיסה מיוחדת להמסת הג'ל לק בקלות.

אפשרות שניה אם אין הוראה אחרת להמיס באציטון 100%. שייפי עם משייף עדין את השכבה המבריקה העליונה (סילר) ולאחר מכן לטבול בחומר ההמסה. זה לוקח בין 10 דקות ל15 דקות.

בהצלחה.
השאלה נענתה לפני 5 שנים על-ידי אנונימי
אפשרות הכי קלה להורדת ג'ל לק מהציפורניים זה ללכת לקוסמטיקאית לה יש את החומרים הדרושים, לצערינו ג'ל לק לא יורד באמצעות אציטון רגיל ולכן זה או לקנות חומר מיוחד להורדת הג'ל או ללכת לקוסמטיקאית 5 דקות. יש גם את מכוני הקוסמטיקה בקניונים שיכולים לעזור לכן בזה.
השאלה נענתה לפני 5 שנים על-ידי אנונימי

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו

0 הצבעות
1 תשובות
0 הצבעות
1 תשובות